Прегледи денес: 1

MERCEDES A 180 CDI

3.899,00 Евра

Опис

PRODAVAM MERCEDES A 180 CDI 80KW PROIZVEDEN 2007 GODINA SO FUL OPREMA DONESEN OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаMercedes-Benz
МоделA 180
Година2007
ГоривоДизел
Километри150 000 - 159 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаХеџбек

Погледни ги сите