Прегледи денес: 1

VOLKSWAGEN EOS 1.4 TSI 2008 GOD

6.699,00 Евра

Опис

PRODAVAM VOLKSWAGEN EOS 1.4 TSI KABRIO PROIZVEDEN 2008 GODINA 12 MESEC REGISTRIRAN DO JULI 2019 GODINA KUPEN VO MAKEDONIJA IMA POMINATO 118.000KM SO FUL OPREMA KLIMA KOZEN ENTERIER CENTRALNA BRAVA SERVO VOLAN VOZDUSNI PERNICI ABS KOCNICI BANDAZI MAGLENKI BORD KOMPJUTER FABRICKO RADIO SO CD KOZEN VOLAN KOMANDI NA VOLAN KOMPLET ELEKTRICEN PAKET NA PROZORI RETROVIZORI MOZE ZAMENA SO VASA DOPLATA CENA : 6.999EVRA TEL : 070-581-568 075-656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаVW Volkswagen
МоделEos
Година2008
ГоривоБензин
Километри110 000 - 119 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаКабриолети

Погледни ги сите