Прегледи денес: 1

4 POLOVNI ZIMSKI GUMI SO BANDAZI 15KI

200,00 Евра

Опис

PRODAVAM 4 POLOVNI ZIMSKI GUMI SO BANDAZI NOCIAN 195/65/15 MNOGU MALKU KORISTENI VO ODLICNA SOSTOJBA.

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна

Погледни ги сите
Не постојат слични огласи!