Прегледи денес: 1

ALFA MITO 1.6 DIZEL 88KW 2009GOD

5.199,00 Евра

Опис

PRODAVAM ALFA MITO 1.6 DIZEL 88KW 2009GOD 12 MESEC SO FUL OPREMA DONESENA OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA AVTOMOBIL SO MNOGU MALA POTROSUVACKA 5L/100KM

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаAlfa Romeo
МоделДруг модел
Година2009
ГоривоДизел
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаХеџбек

Погледни ги сите