Прегледи денес: 4

AUDI A 4 2.0 TDI 103 KW 140KS

5.499,00 Евра

Опис

PRODAVAM AUDI A4 2.0 TDI 103 KW 140KS PROIZVEDENA 2005 GODINA 12 MESEC REDOVNO SERVISIRANA I REGISTRIRANA DO KRAJOT NA GODINAVA FUL OPREMA VO ODLICNA SOSTOJBA POVEKE INFORMACII MOZE DA DOBIETE VO SALONOT ZA POLOVNI VOZILA AVTOBANDA VO NASELBA PINTIJA TEL 070 581 568 075 656 656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаAudi
МоделA4
Година2005
ГоривоДизел
Километри180 000 - 189 999
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаСедани

Погледни ги сите