Прегледи денес: 12

AUDI A3 1.9 TDI 77KW – 104KS SPORTBACK DSG AVTOMATIK 2008 GODINA

7.999,00 Евра

Опис

PRODAVAM AUDI A3 1.9 TDI 77KW - 104KS SPORTBACK DSG AVTOMATIK 2008 GODINA 12 MESEC FUL OPREMA KLIMATRONIK DONESENA OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA VREDI DA SE VIDI I PROBA NA LICE MESTO VO NASELBA PINTIJA VO SALONOT ZA POLOVNI VOZILA ''AVTOBANDA'' TEL / 070-581-568 075-656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаAudi
МоделA3
Година2008
ГоривоДизел
Километри190 000 - 199 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаХеџбек

Погледни ги сите