Прегледи денес: 3

AUDI A3 1.9 TDI 77KW 105KS PROIZVEDEN 2006 GODINA

4.599,00 Евра

Опис

PRODAVAM AUDI A3 1.9 TDI 77KW 105KS PROIZVEDEN 2006 GODINA FUL OPREMA REDOVNO SERVISIRANA PANORAMA VO DOBRA SOSTOJBA POVEKE INFORMACII MOZE DA DOBIETE VO SALONOT ZA POLOVNI VOZILA AVTOBANDA VO NASELBA PINTIJA TEL 070 581 568 075-656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаAudi
МоделA3
Година2006
ГоривоДизел
Километри200 000 - 249 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаХеџбек

Погледни ги сите