Прегледи денес: 2

AUDI A3 2.0 TDI 103KW AVTOMATIK S- TRONIC 2009 GODINA

7.999,00 Евра

Опис

PRODAVAM AUDI A3 2.0 TDI 103KW AVTOMATIK S- TRONIC 2009 GODINA

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаAudi
МоделA3
Година2009
ГоривоДизел
Километри180 000 - 189 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаХеџбек

Погледни ги сите