Прегледи денес: 5

AUDI A3 2.0 TDI 103KW PROIZVEDENA 2010 GODINA

7.799,00 Евра

Опис

PRODAVAM AUDI A3 2.0 TDI 103KW PROIZVEDENA 2010 GODINA 12 MESEC FUL OPREMA VO ODLICNA SOSTOJBA PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA POVEKE INFORMACII MOZE DA DOBIETE V0 AVTOSALONOT ZA POLOVNI VOZILA AVTOBANDA VO NASELBA PINTIJA KARSI FABRIKATA OHIS TEL 070 581 568 075-656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаAudi
МоделA3
Година2010
ГоривоДизел
Километри160 000 - 169 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаХеџбек

Погледни ги сите