Прегледи денес: 1

AUDI A3 2.0 TDI 125KW

0,00 Евра

Опис

PRODAVAM AUDI A3 2.0 TDI 125KW -170KS PROIZVEDENA 2006 GODINA 12 MESEC SO FUL OPREMA DONESENA OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA .

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаAudi
МоделA3
Година2006
ГоривоДизел
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаХеџбек

Погледни ги сите