Прегледи денес: 3

AUDI A4 1.9 TDI 77KW – 1O5KS 2006 GODINA

5.299,00 Евра

Опис

PRODAVAM AUDI A4 1.9 TDI 77KW - 105KS PROIZVEDENA 2006 GODINA SO FUL OPREMA DONESENA OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA.

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаAudi
МоделA4
Година2006
ГоривоДизел
Километри200 000 - 249 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаСедани

Погледни ги сите