Прегледи денес: 6

AUDI A4 2.0 TDI 103KW-140KS 2006 GODINA SUPER

4.999,00 Евра

Опис

PRODAVAM AUDI A4 2.0 TDI 103KW - 140KS 2006 GODINA REDOVNO SERVISIRANO I REGISTRIRANO DO APRIL 2020 GODINA SO ZELEN KARTON OD OPREMA POSEDUVA : KLIMATRONIK SERVO VOLAN TEMPOMAT VOZDUSNI PERNICI ABS KOCNICI CENTRALNA BRAVA SO 3 KLUCA FABRICKO RADIO SO CD BORD KOMPJUTER LIENI BANDAZI DOBRI GUMI AUDITO E VO ODLICNA SOSTOJBA POVEKE INFORMACII MOZE DA DOBIETE VO NASIOT AVTOSALON ZA POLOVNI VOZILA - AVTOBANDA - VO NASELBA PINTIJA KARSI FABRIKATA OHIS. Ljupco / 070-581-568 075-656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаAudi
МоделA4
Година2006
ГоривоДизел
Километри180 000 - 189 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаКаравани

Погледни ги сите