Прегледи денес: 1

AUDI A4 3.0 TDI 4X4 PROIZVEDENA 2006 GODINA

5.599,00 Евра

Опис

PRODAVAM AUDI A4 3.0 TDI 150KW 200KS AVTOMATIK DSG PROIZVEDENA 2006 GODINA PO SOBRAKAJNA DOZVOLA SO FUL OPREMA KOZA GREACI NA SEDISTA KLIMATRONIK DONESENA OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA VREDI DA SE VIDI I PROBA NA LICE MESTO VO NASELBA PINTIJA VO SALONOT ZA POLOVNI VOZILA ''AVTOBANDA'' TEL / 070-581-568 075-656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаAudi
МоделA4
Година2005
ГоривоДизел
Километри190 000 - 199 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска

Погледни ги сите