Прегледи денес: 2

AUDI Q5 2.0TDI 125KW 170KS – S LINE PROIZVEDENA 2010GODINA

13.999,00 Евра

Опис

PRODAVAM AUDI Q5 2.0TDI 125KW 170KS - S LINE PROIZVEDENA 2010GODINA 12 MESEC AVTOMATIK DSG FUL OPREMA NAVIGACIJA KOZA LED VO EKSTRA SOSTOJBA PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA POVEKE INFORMACII MOZE DA DOBIETE VO AVTOSALONOT ZA POLOVNI VOZILA AVTOBANDA VO NASELBA PINTIJA KARSI FABRIKATA OHIS TEL 070 581 568 075-656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаAudi
МоделQ 5
Година2010
ГоривоДизел
Километри250 000 - 299 999
МенувачАвтоматски
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаТеренци - SUV

Погледни ги сите