Прегледи денес: 5

BMW 120 DIZEL 130KW – 176KS FACELIFT M-PAKET

5.499,00 Евра

Опис

PRODAVAM BMW 120 DIZEL 130KW - 176KS FACELIFT M-PAKET PROIZVEDENA 2007 GODINA 12 MESEC SO FUL OPREMA NAVIGACIJA KOZA DONESENA OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA MOZE DA SE VIDI I PROBA VO NASELBA PINTIJA VO SALONOT ZA POLOVNI VOZILA AVTOBANDA TEL / 070-581-568 075-656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаBMW
Модел120
Година2007
ГоривоДизел
Километри170 000 - 179 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаХеџбек

Погледни ги сите