Прегледи денес: 2

BMW 320 DIZEL 130KW 176KS FACELIFT 2009 GOD

7.999,00 Евра

Опис

PRODAVAM BMW 320 DIZEL 130KW 176KS FACELIFT PROIZVEDENA 2009GODINA FUL OPREMA DONESENA OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA VREDI DA SE VIDI I PROBA NA LICE MESTO VO NASELBA PINTIJA VO SALONOT ZA POLOVNI VOZILA AVTOBANDA TEL 070 581 568 075-656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаBMW
Модел320
Година2009
ГоривоДизел
Километри200 000 - 249 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаСедани

Погледни ги сите