Прегледи денес: 2

BMW 320 DIZEL 163KS 2005 GODINA

0,00 Евра

Опис

PRODAVAM BMW 320 DIZEL 120KW 163KS SPORT PAKET PROIZVEDENA 2005GODINA FUL OPREMA REDOVNO SERVISIRANA I REGISTRIRANA VO ODLICNA SOSTOJBA MOZE DA SE VIDI I PROBA NA LICE MESTO VO NASIOT AVTOSALON ZA POLOVNI VOZILA AVTOBANDA TEL 070 581 568 075-656-656 www.avtobanda.com.mk

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаBMW
Модел320
Година2005
ГоривоДизел
Километри200 000 - 249 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаСедани

Погледни ги сите