Прегледи денес: 1

BMW X3 2.0 DIZEL 130KW X DRIVE 2009GODINA NAVI KOZA FUL

8.499,00 Евра

Опис

PRODAVAM BMW X3 2.0 DIZEL 130KW X DRIVE PROIZVEDENA 2009GODINA 12MESEC FUL OPREMA NAVIGACIJA KOZA TEMPOMAT PARKING SENZORI KAKO I SENZORI ZA SVETLA I DOZD I USTE DRUGA OPREMA POVEKE INFORMACII MOZE DA DOBIETE VO AVTOSALONOT ZA POLOVNI VOZILA AVTOBANDA VO NASELBA PINTIJA KARSI FABRIKATA OHIS TEL 070 581 568 075-656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаBMW
МоделX 3
Година2009
ГоривоДизел
Километри190 000 - 199 999
МенувачАвтоматски
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаТеренци - SUV

Погледни ги сите