Прегледи денес: 4

CHEVROLET AVEO 1.3 DIZEL 55KW

5.499,00 Евра

Опис

PRODAVAM CHEVROLET AVEO 1.3 DIZEL PROIZVEDENA 2013 GODINA SO FUL OPREMA KLIMA SERVO VOLAN VOZDUSNI PERNICI ABS KOCNICI KOMANDI NA VOLAN LIENI BANDAZI DOBRI GUMI I USTE DRUGA OPREMA POTROSUVACKA MNOGU MALA SAMO 5L/100KM DONESENA OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA CENA ZA PLAKANJE VO GOTOVO EKSTRA.

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаChevrolet
МоделAveo
Година2013
ГоривоДизел
Километри100 000 - 109 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаСедани

Погледни ги сите