Прегледи денес: 1

CITROEN C3 1.4 HDI 2002GODINA

1.899,00 Евра

Опис

PRODAVAM CITROEN C3 1.4 HDI PROIZVEDEN 2002 GODINA REDOVNO SERVISIRAN I REGISTRIRAN MNOGU EKONOMICEN AVTOMOBIL SAMO 4L NAFTA TEL /070 581 568 075-656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаCitroen
МоделC3
Година2002
ГоривоДизел
Километри190 000 - 199 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаХеџбек

Погледни ги сите