Прегледи денес: 7

CITROEN C3 1.4 HDI 50KW PROIZVEDENA 2012 GODINA

5.199,00 Евра

Опис

PRODAVAM CITROEN C3 1.4 HDI 50KW PROIZVEDENA 2012 GODINA 12MESEC FUL OPREMA DONESENA OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA AVTOMOBIL SO MNOGU MALA POTROSUVACKA SAMO 5L/100KM POVEKE INFORMACII MOZE DA DOBIETE VO AVTOSALONOT ZA POLOVNI VOZILA AVTOBANDA VO NASELBA PINTIJA TEL 070 581 568 075-656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаCitroen
МоделC3
Година2012
ГоривоДизел
Километри150 000 - 159 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаХеџбек

Погледни ги сите