Прегледи денес: 1

Citroen C4 1.4 TNG

4.500,00 Евра

Опис

Se prodava Citroen C4, so vgraden plinski ured, mnogu ekonomicen, kupen vo Makedonija, so vazecka registracija, redovno servisiran. Sandra 078 255 785

Детали

ГрадЦела Македонија
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаCitroen
МоделC4
Година2008
ГоривоБензин / Плин
Километри95 000 - 99 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаХеџбек

Погледни ги сите