Прегледи денес: 11

CITROEN C4 PICASSO 1.6 HDI PROIZVEDENA 2010 GODINA

4.999,00 Евра

Опис

PRODAVAM CITROEN C4 PICASSO 1.6 HDI 82KW PROIZVEDENA 2010 GODINA 12 MESEC FUL OPREMA DONESENA OD UVOZ VO ODLICNA SOSTOJBA PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA POVEKE INFORMACII MOZE DA DOBIETE VO AVTOSALONOT ZA POLOVNI VOZILA AVTOBANDA VO NASELBA PINTIJA TEL 070 581 568 075-656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаCitroen
МоделC4 Picasso
Година2010
ГоривоДизел
Километри170 000 - 179 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаМоноволумен

Погледни ги сите