Прегледи денес: 5

CITROEN C5 2.2 DIZEL AVTOMATIK EXCLUZIVE

1.800,00 Евра

Опис

PRODAVAM CITROEN C5 2.2 DIZEL AVTOMATIK EXCLUZIVE PROIZVEDENA 2002 GODINA 12 MESEC SO FUL OPREMA REDOVNO SERVISIRANA VO ODLICNA SOSTOJBA EKSTRA CENA ZA PLAKANE VO GOTOVO SAMO 1800 EVRA. Ljupco : 070/581-568 075-656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаCitroen
МоделC5
Година2002
ГоривоДизел
Километри200 000 - 249 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаСедани

Погледни ги сите