Прегледи денес: 1

ELEKTRICNA KORISTENA METALNA KOSILICA ZA TREVA

6.000,00 Денари

Опис

PRODAVAM GOLEMA ELEKTRICNA KORISTENA METALNA KOSILICA ZA TREVA SO KORPA ZA SOBIRANJE NA TREVATA START STOP SISTEM NA RACKA VO ISPRAVNA SOSTOJBA IMA MOZNOST ZA STAVANJE NA NOZ SO UNIVERZALNA GLAVA EKSTRA E SOCUVANA.

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна

Погледни ги сите
Не постојат слични огласи!