Прегледи денес: 2

FIAT 500 BENZIN 900 KUBIKA 62KW AVTOMATIK

5.999,00 Евра

Опис

PRODAVAM FIAT 500 BENZIN 900 KUBIKA 62KW AVTOMATIK PROIZVEDENA 2011GODINA FUL OPREMA I EKSTRA MALA POTROSUVACKA SAMO 5L /100KM POVEKE INFORMACII MOZE DA DOBIETE VO AVTOSALONOT ZA POLOVNI VOZILA AVTOBANDA VO NASELBA PINTIJA TEL 070 581 568 075-656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаFiat
Модел500
Година2011
ГоривоБензин
Километри150 000 - 159 999
МенувачАвтоматски
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаХеџбек

Погледни ги сите