Прегледи денес: 4

FIAT BRAVO 1.6 DIZEL 77KW – 104KS PROIZVEDENA 2008 GODINA

3.599,00 Евра

Опис

PRODAVAM FIAT BRAVO 1.6 DIZEL 77KW - 104KS PROIZVEDENA 2008 GODINA 12 MESEC FUL OPREMA KLIMATRONIK DONESENA OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA VREDI DA SE VIDI I PROBA NA LICE MESTO VO NASELBA PINTIJA VO SALONOT ZA POLOVNI VOZILA ''AVTOBANDA'' TEL / 070-581-568 075-656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаFiat
МоделBravo
Година2008
ГоривоДизел
Километри200 000 - 249 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаХеџбек

Погледни ги сите