Прегледи денес: 2

FIAT BRAVO 1.6 MULTIJET- 77KW

3.699,00 Евра

Опис

PRODAVAM FIAT BRAVO 1.6 DIZEL 77KW PROIZVEDENA 2008 GODINA 12 MESEC SO FUL OPREMA DONESENA OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаFiat
МоделBravo
Година2008
ГоривоДизел
Километри190 000 - 199 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаХеџбек

Погледни ги сите