Прегледи денес: 6

Fiat Grande Punto 1.3 Multijet 2006

По договор

Опис

Детали

ГрадЦела Македонија
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
МаркаFiat
МоделGrande Punto
Година2006
ГоривоДизел
Километри200 000 - 249 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаХеџбек

Погледни ги сите