Прегледи денес: 4

FIAT GRANDE PUNTO 1.3 MULTIJET

3.399,00 Евра

Опис

PRODAVAM FIAT GRANDE PUNTO 1.3 MULTIJET PROIZVEDENA 2007 GODINA SO FUL OPREMA DONESENA OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA MOZE DA SE VIDI I PROBA VO NASELBA PINTIJA AVTOMOBIL SO MNOGU MALA POTROSUVACKA SAMO 5L/100KM

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаFiat
МоделGrande Punto
Година2007
ГоривоДизел
Километри160 000 - 169 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаХеџбек

Погледни ги сите