Прегледи денес: 3

FIAT PUNTO 1.3 MULTIJET 51KW PROIZVEDENA 2006 GODINA

2.150,00 Евра

Опис

PRODAVAM FIAT PUNTO 1.3 MULTIJET 51KW PROIZVEDENA 2006 GODINA FUL OPREMA REDOVNO SERVISIRANA I REGISTRIRANA DO MAJ 2020 GODINA VO ODLICNA SOSTOJBA VREDI DA SE VIDI I PROBA NA LICE MESTO VO NASELBA PINTIJA VO SALONOT ZA POLOVNI VOZILA ''AVTOBANDA'' TEL / 070-581-568 075-656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаFiat
МоделPunto
Година2006
ГоривоДизел
Километри190 000 - 199 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаХеџбек

Погледни ги сите