Прегледи денес: 2

FIAT SEDICI 1.9 MULTIJET 4X4 88KW

4.499,00 Евра

Опис

PRODAVAM FIAT SEDICI 1.9 MULTIJET 88KW -- 120KS PROIZVEDENA 2007 GODINA 12 MESEC SO FUL OPREMA 4X4 SE UKLUCUVA KOGA IMATE POTREBA OD TOA DONESENA OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA VREDI DA SE VIDI MOZE RAZMENA SO VASA DOPLATA.

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаFiat
МоделSedici
Година2007
ГоривоДизел
Километри160 000 - 169 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаТеренци - SUV

Погледни ги сите