Прегледи денес: 5

FORD C-MAX 1.6 TDCI 66KW

3.499,00 Евра

Опис

PRODAVAM FORD FOCUS C-MAX 1.6 TDCI 66KW PROIZVEDEN 2006 GODINA 153.000KM FUL OPREMA DONESEN OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA VREDI DA SE VIDI I PROBA VO NASELBA PINTIJA VO SALONOT AVTOBANDA .

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаFord
МоделFocus C-Max
Година2006
ГоривоДизел
Километри150 000 - 159 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаМоноволумен

Погледни ги сите