Прегледи денес: 10

FORD FIESTA 1.4 BENZIN 71KW SO ATESTIRAN PLINSKI URED

3.999,00 Евра

Опис

PRODAVAM FORD FIESTA 1.4 BENZIN 71KW SO ATESTIRAN PLINSKI URED PROIZVEDENA 2009GODINA 12MESEC FUL OPREMA DONESENA OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA AVTOMOBIL SO MNOGU MALA POTROSUVACKA SAMO 5L/100KM POVEKE INFORMACII MOZE DA DOBIETE VO AVTOSALONOT ZA POLOVNI VOZILA AVTOBANDA VO NASELBA PINTIJA TEL 070 581 568 075-656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаFord
МоделFiesta
Година2009
ГоривоБензин / Плин
Километри160 000 - 169 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаХеџбек

Погледни ги сите