FORD FIESTA 1.4 TDCI 50KW 2008GOD

3.150,00 Евра

Опис

PRODAVAM FORD FIESTA 1.4 TDCI 50KW PROIZVEDENA 2008 GODINA 12 MESEC SO FUL OPREMA DONESENA OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA.

Детали

ГрадЦела Македонија
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаFord
МоделFiesta
Година2007
ГоривоДизел
Километри190 000 - 199 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаХеџбек

Погледни ги сите