Прегледи денес: 1

FORD FOKUS 1.6 TDCI 66KW 2005 GOD

3.199,00 Евра

Опис

PRODAVAM FORD FOCUS 1.6 TDCI 66KW PROIZVEDEN 2005 GODINA FUL OPREMA KLIMA SERVO VOLAN VOZDUSNI PERNICI ABS KOCNICI CENTRALNA BRAVA SO DALECINSKO ELEKTRIKA NA PROZORI I RETROVIZORI SVETLA ZA MAGLA ODLICNO SOCUVAN VNATRESEN ENTERIER DONESENA OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VOZILOTO E VO PERFEKNA SOSTOJBA AVTOMOBIL SO MNOGU MALA POTROSUVACKA SAMO 5L/100KM

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаFord
МоделFocus
Година2005
ГоривоДизел
Километри120 000 - 129 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаХеџбек

Погледни ги сите