Прегледи денес: 1

FORD FIESTA 1.4 TDCI 50KW 2009 GODINA

0,00 Евра

Опис

PRODAVAM FORD FIESTA 1.4 TDCI 55KW PROIZVEDENA 2009 GODINA 12 MESEC SO FUL OPREMA KLIMATRONIK KOZEN VOLAN SO KOMANDI SERVO VOLAN VOZDUSNI PERNICI ABS KOCNICI CENTRALNA BRAVA SO DALECINSKO ELEKTRIKA NA PROZORI I RETROVIZORI SVETLA ZA MAGLA ODLICNO SOCUVAN VNATRESEN ENTERIER DONESENA OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VOZILOTO E VO PERFEKNA SOSTOJBA AVTOMOBIL SO MNOGU MALA POTROSUVACKA SAMO 5L/100KM

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаFord
МоделFiesta
Година2009
ГоривоДизел
Километри130 000 - 139 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаХеџбек

Погледни ги сите