Прегледи денес: 2

FORD FIESTA 1.4 TDCI PROIZVEDENA 2010GODINA

4.299,00 Евра

Опис

PRODAVAM FORD FIESTA 1.4 TDCI PROIZVEDENA 2010GODINA FUL OPREMA DONESENA OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA POVEKE INFORMACII MOZE DA DOBIETE VO AVTOSALONOT ZA POLOVNI VOZILA AVTOBANDA VO NASELBA PINTIJA TEL 070 581 568 075-656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаFord
МоделFiesta
Година2010
ГоривоДизел
Километри160 000 - 169 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаХеџбек

Погледни ги сите