Прегледи денес: 2

FORD FOCUS 1.8DIZEL 85KW PROIZVEDEN 2001 GODINA

1.799,00 Евра

Опис

PRODAVAM FORD FOCUS 1.8DIZEL 85KW PROIZVEDEN 2001 GODINA REDOVNO SERVISIRAN I REGISTRIRAN DO MAJ 2021GODINA FUL OPREMA KLIMA ISPRAVNA 4 NOVI GUMI MOZE DA SE PROBA VO NASELBA PINTIJA VO SALONOT ZA POLOVNI VOZILA AVTOBANDA CENA 1.799EVRA TEL 070 581 568 075-656-656

Детали

ГрадЦела Македонија
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаFord
МоделFocus
Година2001
ГоривоДизел
Километри200 000 - 249 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаХеџбек

Погледни ги сите