Прегледи денес: 2

GRANDE PUNTO 1.2 BENZIN 48KW 2006 GODINA

2.999,00 Евра

Опис

PRODAVAM GRANDE PUNTO 1.2 BENZIN 48KW 2006 GODINA REDOVNO SERVISIRANA I REGISTRIRANA ZELEN KARTON NOVI 4 GUMI FUL OPREMA ODLICNA SOSTOJBA VREDI DA SE VIDI I PROBA NA LICE MESTO VO NASELBA PINTIJA VO SALONOT ZA POLOVNI VOZILA ''AVTOBANDA'' TEL / 070-581-568 075-656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаFiat
МоделGrande Punto
Година2006
ГоривоБензин
Километри130 000 - 139 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаХеџбек

Погледни ги сите