Прегледи денес: 6

HYUNDAI I10 1.2 BENZIN 2011GODINA SAMO 78.000KM

3.799,00 Евра

Опис

PRODAVAM HYUNDAI I10 1.2 BENZIN PROIZVEDENA 2011GODINA FUL OPREMA POMINATI 78.000KM PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA POVEKE INFORMACII MOZE DA DOBIETE VO AVTOSALONOT ZA POLOVNI VOZILA AVTOBANDA VO NASELBA PINTIJA KARSI FABRIKATA OHIS TEL 070 581 568 075-656-656 www.avtobanda.com.mk

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаHyundai
Моделi10
Година2011
ГоривоБензин
Километри70 000 - 74 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаХеџбек

Погледни ги сите