Прегледи денес: 2

IZDAVAM DUKAN 32m2 VO TC BISER AERODROM

100,00 Евра

Опис

IZDAVAM DVA SPOENI LOKALI BROJ 22 I 23 SO VKUPNA POVRSINA OD 32m2 ILI DVATA POSEBNI PO 16m2 I MESECNA KIRIJA OD SAMO 100 EVRA ODGOVARAAT ZA POVEKE NAMENI

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе изнајмува
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
Спрат1 кат
ГреењеЦентрално
Квадратура32m2

Погледни ги сите