Прегледи денес: 4

IZDAVAM DUKAN VO NASELBA PINTIJA OD 20M2

100,00 Евра

Опис

IZDAVAM DUKAN VO NASELBA PINTIJA OD 20M2 NOVOGRADBA ODGOVARA ZA POVEKE NAMENI IMA POSEBEN VLEZ DUKANOT E VO SKLOP NA DELOVEN OBJEKT KADE STO IMA I POVEKE KANCELARII OD PO 20M2 CENA PO DOGOVOR.

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе изнајмува
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
СпратПриземје
ГреењеСтруја
Квадратура20

Погледни ги сите