Прегледи денес: 2

IZDAVAM DUKAN VO TC BISER PO EKSTRA CENA

100,00 Евра

Опис

IZDAVAM DELOVEN PROSTOR DUKAN VO TC.BISER NASELBA AERODROM OD 17M2 SO SANITAREN CVOR CENTRALNO GREENJE KLIMA URED MOZE DA SE KORISTI I KAKO KANCELARIJA PO NAJPOVOLNA CENA VO BISER SAMO 100 EVRA MESECNA KIRIJA

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе изнајмува
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
Спрат1 кат
ГреењеЦентрално

Погледни ги сите