Прегледи денес: 1

Juzno korejski proizvod

По договор

Опис

Juzno korejski proizvod so 6 meseci GARANCIJA -Motor : 1cilinder DOHC 4 ventili -Ladenje so maslo -Zafatnina na motor: 124cm^3 -Sistem na kocenje: disk/dobos -Tezina: 120kg. -Pnevmatici: predni 2.75-21 45H zadni 4.10-18 59P -Boja:portokalova

Детали

ГрадЦела Македонија
Вид на огласСе продава
Состојба на предметНов
Тип на ценаЦената е фиксна
Модел

Погледни ги сите
Не постојат слични огласи!