Прегледи денес: 1

Juzno korejski proizvod

По договор

Опис

Juzno korejski proizvod. Odlicno socuvan, garaziran. Rabotna zafatnina: 125 cm^3 Sila na motor: 11 kw Boja: Siva registriran do:18.01.2012

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметНов
Тип на ценаЦената е фиксна
Модел

Погледни ги сите