Прегледи денес: 2

KIA SORENTO 2.2 DIZEL 4X4 PROIZVEDENA 22010GODINA

8.999,00 Евра

Опис

PRODAVAM KIA SORENTO 2.2 DIZEL 4X4 PROIZVEDENA 22010GODINA 12 MESEC FUL OPREMA DONESENA OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA POVEKE INFORMACII MOZE DA DOBIETE VO SALONOT ZA POLOVNI VOZILA AVTOBANDA VO NASELBA PINTIJA .

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаKia
МоделSorento
Година2010
ГоривоДизел
Километри170 000 - 179 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаТеренци - SUV

Погледни ги сите