Прегледи денес: 1

KIA Sorento 2.5CRDI 170ks 2008..full oprema!

9.500,00 Евра

Опис

KIA Sorento 2.5 CRDI 170ks 2008god. 120000km koza bull barovi registrirana do 02.2020 od salon MK-prv sopstvenik Moze i zamena...prednost VW

Детали

ГрадКуманово
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената не е фиксна
МаркаKia
МоделSorento
Година2008
ГоривоДизел
Километри120 000 - 129 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаТеренци - SUV

Погледни ги сите
Не постојат слични огласи!