Прегледи денес: 1

KIA SPORTAGE 2.0 DIZEL – 103KW

5.699,00 Евра

Опис

PRODAVAM KIA SPORTAGE 2.0 DIZEL - 103KW PROIZVEDEN 2006 GODINA 4X4 REDOVNO SERVISIRAN I REGISTRIRAN IMA KOMPLETNA OPREMA POGON NA SITE 4 TRKALA PO POTREBA SE UKLUCUVA VO ODLICNA SOSTOJBA MOZE DA SE VIDI I PROBA VO AVTOSALONOT VO AVTOBANDA NASELBA PINTIJA SPROTI FABRIKATA OHIS.

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаKia
МоделSportage
Година2006
ГоривоДизел
Километри200 000 - 249 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаТеренци - SUV

Погледни ги сите