Прегледи денес: 1

KOSILICA ZA SISANJE DRVCA

0,00 Евра

Опис

PRODAVAM KOSILICA NAZABENA ZA SISANJE I UREDUVANJE NA ZIMZELENI DRVCA MARKA BLACK/DECKER MNOGU MALKU KORISTENA

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна

Погледни ги сите